Kancelaria Radców Prawnych Kołodziej, Janczy Sp.p. istnieje nieprzerwanie od roku 1992. Od roku 2008 działa w obecnej formie prawnej.

Od ponad dwudziestu pięciu lat specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnej pomocy prawnej przedsiębiorcom we wszystkich dziedzinach prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawa gospodarczego, prawa spółek, prawa pracy, budowlanego, własności intelektualnej, obrotu nieruchomościami, zamówień publicznych, prawa upadłościowego i naprawczego.

W zakresie swojej działalności świadczymy usługi prawnicze również na rzecz osób fizycznych, w sprawach cywilnych, rodzinnych i karnych.

Zapewniamy naszym klientom reprezentację w postępowaniach sądowych, administracyjnych i postępowaniach z zakresu zamówień publicznych. Świadczymy pomoc prawną podmiotom notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Wieloletnie doświadczenie i specjalizacja członków naszego zespołu pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym profesjonalnym poziomie.

W strukturach kancelarii wykonuje zawód łącznie kilkunastu dyplomowanych prawników, w tym pięciu radców prawnych. Kancelaria zatrudnia wielu aplikantów radcowskich, a ponadto prawników i asystentów prawnych. Stale współpracujemy z radcami prawnymi, adwokatami, rzecznikami patentowymi, doradcami podatkowymi oraz tytułowanymi pracownikami naukowymi szkół wyższych, którzy pozostają w gotowości do świadczenia wysoko wyspecjalizowanych usług prawnych na rzecz naszych klientów, gdy tylko powstaje potrzeba doradztwa prawnego w wąskich dziedzinach prawa.

Zatrudnieni i współpracujący z kancelarią prawnicy legitymują się wieloletnim doświadczeniem oraz biegłą znajomością języków obcych.

Czynności objęte zakresem usług świadczonych przez kancelarię mogą być wykonywane w biurze kancelarii we Wrocławiu, jak również w siedzibie zleceniodawcy przez radców prawnych i aplikantów zatrudnionych przez kancelarię.

Dzięki wieloletniej współpracy z siecią kooperujących kancelarii prawnych jesteśmy gotowi zapewnić naszym klientom pomoc prawną na terytorium całego kraju, zaś w zakresie egzekucji roszczeń pieniężnych – również na terytorium Unii Europejskiej.

W przypadku konieczności  wyrażenia opinii dotyczących pilnych i szczególnie ważnych zagadnień zapewniamy bieżące konsultacje telefoniczne, przekazywanie  opracowywanych zagadnień drogą elektroniczną lub za pośrednictwem wideokonferencji, również poza godzinami pracy kancelarii.

Kancelaria dysponuje siedzibą o łącznej powierzchni 300m2, w skład której wchodzi między innymi sala konferencyjna, zapewniająca wygodną pracę dla dwunastu osób.

Specjalizuje się w:

  • obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych,
  • prawie upadłościowym,
  • prawie korporacyjnym.
  • prawie cywilnym.